Kobiety czują kiedy kłamiesz

Na ostatnim Sopot Summit byłem zajęty głównie organizacją i bieżącymi sprawami, ale atmosfera jaka tam panuje, nie pozwala siedzieć bezczynnie. W trakcie wykładów kiedy miałem chwilę, zajmowałem się Tinderem, jak wychodziliśmy zjeść, zagadywałem kelnerki, a jak po wykładach miałem coś jeszcze ważnego do zrobienia, to szprycowałem się kofeiną i uderzałem w kluby o 3 rano.

Read more

Jak stworzyć harem?

Mówię otwarcie o niemoralnych, ale skutecznych sposobach poznawania i rozkochiwania w sobie kobiet. Wykorzystaj tę wiedzę z rozsądkiem i szacunkiem do swoich kobiet.

  • 4 dziewczyny na stałe,
  • 3 nowe dziewczyny tygodniowo,
  • 2 metody poznawania dziewczyn,
  • 1 Ty, który będzie mógł powtórzyć mój sukces,

Statystyki powyżej to realny wynik, który osiągnąłem opracowując własną metodę. Nie jest to wynik nie do przebicia. Ograniczają Cię tylko ambicja i czas.

Podczas wystąpienia w Krakowie, przekazałem najważniejsze elementy potrzebne do stworzenia własnego haremu. Uzyskaj dostęp do godzinnego nagrania, w którym przekazuję ogrom wiedzy popartej doświadczeniem. Zero owijania w bawełnę, czy cenzurowania wypowiedzi.

Zamów klikając w „pay with PAYPAL” poniżej

Nagranie mojego wystąpienia w Krakowie, na którym wyjaśniam dokładnie w jaki sposób otwarcie i szczerze spotykać się z kilkoma kobietami jednocześnie. Po dokonaniu płatności, w ciągu kilku godzin nadam Ci dostęp do materiałów.

50,00 PLN