Książka

Po dwóch latach od okrycia tej społeczności zostałem organizatorem największego europejskiego eventu dla uwodzicieli. Dowiedz się jak to osiągnąłem i jak Ty możesz osiągnąć efekty tej samej skali.

Uwodziciele na całym świecie zrzeszają się na zamkniętych forach, wymieniają wiedzą i spotykają, żeby poznawać wspólnie kobiety.
Ja i wielu innych weszliśmy do społeczności i zgłębiamy tajniki gry, zainspirowani książką Neila Strauusa „The Game”. Opowiada ona w jaki sposób dziennikarz mający przeprowadzić wywiad z najlepszymi artystami podrywu, sam staje się jednym z nich. Neil opisuje w książce jak wyglądała jego podróż od nieudacznika do prawdziwego kasanowy, a przy okazji tłumaczy jak skutecznie podrywać dziewczyny.
Podziemne społeczeństwo uwodzicieli miało swoje początki w USA, prawie dwadzieścia lat temu i to właśnie wtedy swoją podróż przeżywał Neil. W swojej książce opisuje też powstanie RSD, któro obecnie jest największą, światową firmą zajmującą się szkoleniami w uwodzeniu i samorozwoju.

Ja nie tylko stałem się częścia tego szaleństwa, ale obróciłem się przeciwko RSD, stając się znienawidzonym przez ich popleczników i zbanowanym na każdym forum. Moja książka opowiada o tym jak wygląda społeczność PUA (pick up artists) po tylu latach, jak wyglądała moja przygoda od samego początku, oraz przekazuje wiedzę, która ja zdobywałem przez lata nauki, prób i błędów.

Planowany termin wydania książki to rok 2019. Do tego czasu czeka mnie dużo pracy i spory wkład finansowy związany z publikacją. Aby przyspieszyć i upłynnić proces, niedługo umożliwię wsparcie mojego projektu, a w rezultacie otrzymanie książki poniżej ostatecznej ceny oraz dostarczenie przed oficjalną publikacją.