Szkolenia online

  • Mentoring

Spotykaj się z atrakcyjnymi kobietami, zostań duszą towarzystwa i zacznij sięgać po to czego do tej pory się bałeś.
Niektóre zmiany potrzebują czasu. Poglądy, które wrastały w Ciebie przez lata dorastania w sfeminizowanym społeczeństwie, nie zniknął dzięki paru podejściom do obcych kobiet na ulicy.
Słyszałeś kiedyś, że kobiety wolą złych chłopców, albo lecą na kasę? Sądzisz, że kobiety nie lubią seksu i to my, faceci musimy zasłużyć, żeby ten seks od nich dostać? Uwierzyłbyś, że nie musisz być przystojny, żeby być atrakcyjnym?
Oferuję jednorazowe, lub cykliczne video rozmowy, w których odpowiem na wszystkie Twoje pytania, rozwieję wątpliwości i w naukowy sposób wytłumaczę wszystkie zależności w relacjach damsko męskich.

  • Portale randkowe

Poznawanie kobiet przez internet jest trochę jak zamawianie pizzy. Wygodnie, przez telefon i bez wychodzenia z domu.
Wytłumaczę Ci reguły rządzące poznawaniem kobiet w internecie, razem stworzymy Twój najlepszy profil i dołączę Cię do grupy dyskusyjnej dedykowanej tej tematyce, w której będę odpowiadał na wszystkie Twoje pytania po zakończeniu kursu.
„Text game” jest jedną z niewielu dziedzin „gry”, którą można szkolić całkowicie zdalnie. Wykorzystaj to i spraw, aby Tinder stał się dodatkowym źródłem poznawania wartościowych kobiet.

Napisz do mnie i umówmy się na darmową 15 min rozmowę. Z chęcią odpowiem na kilka Twoich pytań dotyczących dowolnej tematyki i zobaczymy czy to jest coś dla Ciebie.

Mail: marcus.regulygry@gmail.com
FB: /marcus.nowicki.338