Książka

Po dwóch latach od okrycia tej społeczności zostałem organizatorem największego europejskiego eventu dla uwodzicieli. Dowiedz się jak wyglądała moja droga i czego możesz się z niej nauczyć.

Uwodziciele na całym świecie zrzeszają się na zamkniętych forach, wymieniają wiedzą i spotykają, żeby poznawać wspólnie kobiety.
Ja i wielu innych weszliśmy do społeczności by zgłębiać tajniki gry, zainspirowani książką Neila Strauusa „The Game”. Opowiada ona w jaki sposób dziennikarz mający przeprowadzić wywiad z najlepszymi artystami podrywu, sam staje się jednym z nich. Neil opisuje w książce jak wyglądała jego podróż od nieudacznika do prawdziwego kasanowy, jednocześnie dzieląc się częścią zdobytej wiedzy i doświadczenia.
Podziemne społeczeństwo uwodzicieli miało swoje początki w USA, prawie dwadzieścia lat temu i to właśnie wtedy swoją podróż przeżywał Neil. W swojej książce opisuje też powstanie RSD, któro obecnie jest największą, światową firmą zajmującą się szkoleniami z uwodzenia i samorozwoju.

To właśnie RSD dało początek mojej historii, choć nasze drogi mocno i drastycznie się rozeszły. Moja książka opowiada o tym jak wygląda społeczność PUA (pick up artists) po tylu latach, jak wyglądała moja przygoda od samego początku, oraz przekazuje najaktualniejszą wiedzę, która ja zdobywałem przez lata nauki, prób i błędów.

Niedługo rusza przedsprzedaż!